Fundacja Amstaff Azyl

Fundacja Amstaff Azyl to bezpieczny przystanek w drodze do domu dla porzuconych TTB.
Ratujemy potrzebujące i bezdomne teriery typu bull, czyli amstaffy, pitbulle, staffiki i bullterriery. Pomagamy psom chorym, często skrajnie zaniedbanym, okrutnie traktowanym. Nie boimy się podejmować wyzwań i mierzyć z trudnymi przypadkami.

Od samego początku nasz zespół działa w stu procentach charytatywnie, oprócz bezpośredniej pomocy prowadzimy również akcje edukacyjne. Chcemy walczyć z bezdomnością, złym traktowaniem psów oraz przełamywać stereotypy związane z TTB.

Trafiają do nas zwierzaki ze schronisk lub od osób prywatnych, zdarza się, że z nowotworami, alergiami, problemami ze skórą, stawami, nerkami, ale też behawioralnymi. Stawiamy te psiaki na łapy i znajdujemy im nowe domy. Za cel obraliśmy sobie tworzenie idealnie dopasowanych duetów pies-człowiek. Właśnie dlatego dokładnie sprawdzamy kompetencje przyszłych opiekunów i wspólną relację z czworonogiem. To ważny dla nas aspekt.

Marzymy o tym, że pewnego dnia świat zrozumie z jak cudownymi psami pracujemy i na zawsze zmieni się ich sposób postrzegania.

Aston przyjechał do Warszawy z wyrokiem: rak.
Dziś ten dzielny psiak pokonał chorobę, czuje się świetnie i liczy, że jeszcze dostanie szansę na miłość… Możesz pokochać Astona i inne psiaki pod opieką Fundacji. To proste!

Zakres działań:

  • prowadzenie domów tymczasowych
  • wsparcie adopcji psów schroniskowych
  • działalność edukacyjna
  • organizacja zbiórek pieniężnych i rzeczowych
  • wsparcie rzeczowe schronisk

Możesz pomóc:

💚 Przekaż darowiznę
➡ Nr konta: 62 8015 0004 0072 1312 2070 0001 tytułem „darowizna – cele statutowe”
➡ PayPal: info@amstaffazyl.pl
💚 Przekaż 1% podatku KRS:0000539852|

Więcej o nas:

Masz pytanie? Napisz do nas na adres: info@amstaffazyl.pl